Kontakt

Kodukamber

Kodukamber on pühendunud sinu soovidele vastavate hoonete rajamisele. Oleme kasvanud välja erinevatest ettevõtetest. Praeguseks pakume oma teenuseid Kodukambri gruppi kuuluvate ettevõtetega nii Eestis, Skandinaavias kui ka Islandil. Olles väiksem ettevõte suudame pakkuda sulle personaalset lähenemist, arvestades sinu kõikide soovidega. Iga aastaga loome paremat keskkonda ka enda personalile pakkudes erinevaid koolitusi enesearenguks ja uute teadmiste saamise võimalusi.

Kodukambri suunaks pakkuda rohkem peatöövõtu teenuseid ning keskenduda ka ise kinnisvara arendamisele.

Kodukamber logo

Margus Pärnamets

TEGEVJUHT / JUHATUSE LIIGE

margus@kodukamber.ee

Maarek Pärnamets

TEGEVJUHT / JUHATUSE LIIGE

maarek@kodukamber.ee

Kain Kivissaar

OBJEKTIJUHT

kain@kodukamber.ee

Rein Ilves

PROJEKTIJUHT

rein@kodukamber.ee

Maksim Superov

PROJEKTIJUHT

maksim@kodukamber.ee

Anett Laansoo

BÜROOJUHT

anett@kodukamber.ee

Võta meiega ühendust!